Kontakt Oss

Konst. Daglig leder: Kai Erik Steen
Epost: kai@askoyfotball.no
Mobil: 93 01 66 28

Epost: post@askoyfotball.no

Postadresse:
Askøy Fotball
Postboks 138
5322 Kleppestø

Leverings- og besøksadresse:
Askøy Fotball
Follesevegen 79
5302 Strusshamn

Org. nr: 981 535 928

Leder: Odd Medhus
Epost: styreleder@askoyfotball.no
Mobil: 480 72 485

Nestleder: Bård Hess:
nestleder@askoyfotball.no

Styremedlem: Kim Eriksen: okonomi@askoyfotball.no

Styremedlem: Tord Brynjulfsen:
sport@askoyfotball.no

Styremedlem: André Gullord: klubbutvikler@askoyfotball.no

Styremedlem: Sofie Remø: kvalitetsklubb@askoyfotball.no

Styremedlem: Roy Hauge:    anlegg@askoyfotball.no

Styremedlem: Janicke Juvik: kommunikasjon@askoyfotball.no

Vara: Vidar Schou-Hegdal

Sportslig leder: Rune Sulen
Epost: rune.sulen@askoyfotball.no
Mobil: 901 26 707

Leder: Stian Sørensen
Epost: stian@askoyfotball.no
Mobil: 454 37 993

Epost: okonomi@askoyfotball.no
Dommerregninger: dommer@askoyfotball.no

Faktura sendes helst via klubbens EHF. Dersom man ikke har dette kan man sende på epost til faktura@askoyfotball.no

Leder: Sindre Sanden
Epost: ffo@askoyfotball.no
Mobil: 991 09 312

Ken Solberg
Mobil:
480 13 635

Epost: dommer@askoyfotball.no

 

Leder: Nicholas Lekanger – valgkomite@askoyfotball.no
Mobil: 920 78 876

Medlem: Kine Hereid
Vara: Eirik Espelid

Utleie av buss og lokale:
utleie@askoyfotball.no

Spond:
spond@askoyfotball.no

Renhold:
anna@askoyfotball.no 

Politiattest ansvarlig:

politiattest@askoyfotball.no 

Fiks ansvarlig:
fiks@askoyfotball.no